קצת עלינו !

  • אנחנו מייצגים את האונ' ההונגריות בישראל משנת 1993

  • תחת השירות המקצועי שלנו רשמנו למעלה מ- 2000 סטודנטים ישראלים בהונגריה 

  • מדי שנה יוצאים ללימודים בהונגריה כ- 140 סטודנטים לכלל התחומים השונים.

  • אנחנו דוגלים ביחס אישי לכן כל אחת ואחד מוזמן לפגישות אישיות במשרדינו כך ניתן להעניק הכוונה מקצועית למועמד.

  • באחריותנו לתת מידע מקיף על הלימודים בהונגריה, לבצע את תהליך הרשמה למועמד ולארגן מפגשי הכנה וגיבוש לפני הנסיעה להונגריה.

  • אנחנו הנציגים הרשמיים של האונ' ההונגריות ולכן אנחנו לא גובים דמי תיווך או דמי טיפול מהסטודנטים.  

ניסיון של מעל 27 שנים !  

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 והייתה בין החברות הראשונות אשר פעלו בהרשמות ללימודים בחו"ל. הנסיון והצלחה של הלימודים בהונגריה ממשיכים גם היום ולמעלה מ 120 סטודנטים טסים מדי שנה לעבור הכשרה מקצועית וברמה גבוה בהונגריה.

משרדינו פוגש מאות מתעניינים בפגישות יעוץ אישיות, כל מועמד מקבל יחס אישי, הסבר ומידע מקצועי על תחומי הלימוד באוניברסיטאות בהונגריה, שכר לימוד, תנאי קבלה, תוכניות לימוד, תנאי מחייה ועוד. 

תפקידנו להעניק עזרה לכל מועמד ללימודים בהונגריה תוך דגש ליחס אישי, מקצועיות ומתן תמיכה מלאה ורצופה גם בשנותיהם המתקדמות של הסטודנטים.

חשבו לדעת! כי פעילות יוניברסיטי היא מטעם האוניברסיטאות ההונגריות ועל כן אין כל גוף, מוסד או חברה שיכולה לתת מידע על האוניברסיטאות המיוצגות ע"י יוניברסיטי או לבצע כל תהליך הרשמה.

 

קורס הכנה לקראת מבחני הכניס לתחומי הרפואה: 

בשנים האחרונות יוניברסיטי החלה להפעיל קורס הכנה לקראת מבחני הכניסה, הקורס מתקיים ברמת גן ליד רכבת "סבידור מרכז" ומאפשר למועמדים ללמוד במסגרת כיתתית. המרצים במכינה שלנו כולם רופאים בוגרי הונגריה אשר עברו בהצלחה את לימודיהם ואף עבדו כעוזרי הוראה באונ'. 

הקורס מועבר רק באנגלית ללא כל התערבות של שפה אחרת, כך התלמידים מסתגלים להרצאות וטרמינולוגיה באנגלית בלבד. בקורס תרגול אינטנסיבי של שאלות ומבחנים בע"פ.  

עדי יהלום - יועצת לימודים

”צוות מתאמי פגישות נותן ייעוץ טלפוני ראשוני למתעניינים. הייעוץ הטלפוני הראשוני ניתן לאלפי מתעניינים במהלך השנה אשר מגיעים למשרדינו לפגישות יעוץ אקדמיות מכל קצוות הארץ. כולם יוצאים מאוד מושכלים מהפגישות לאור המידע שקיבלו. הפגישות ייעוץ חשובות מאוד ונותנות לכל מתעניין מידע וכלים לקבל החלטה לגבי עתידו. תרגישו חופשי להתקשר ולתאם פגישה ללא התחייבות או עלות.“

רוני פריד - יועץ לימודים ומנהל קורס הכנה    

”כיועץ אקדמי של האוניברסיטאות ההונגריות מזה 17 שנה פגשתי אלפים רבים של מועמדים ללימודים בחו"ל ולכולם מכנה משותף אחד והוא מוטיבציה ללמוד את המקצוע אותו בחרו. כיועץ אקדמי של האוניברסיטאות ההונגריות מוטלת עליי האחריות ללוות בצורה מקצועית ואישית כל מועמד. דבר ראשון לסייע בבחירה האונ’ הנכונה ביותר עבור המועמד, לעזור בתהליך הרשמה, ולהכין בצורה הטובה ביותר לקראת מבחני הכניסה ללימודים.“

 053-4450445  roni@uis.co.il